
Пневматичний пістолет Umarex IWI Jericho B
2 280 ₴
- Немає в наявності
- Код: 5.8174
- +380 (44) 332-50-84
- +380 (99) 110-47-80Viber
- +380 (98) 537-29-51WhatsApp, Signal, Telegram
Пневматичний пістолет IWI Jericho B, к.4,5 мм BB, 115 м/с, балон СО2,23 заряд магазин, 548 гр. C 1 балона 160 пострілів
Пневматичний пістолет Umarex IWI Jericho B — компактний газобалонний пістолет німецької фірми Umarex, провідного європейського виробника пневматичної зброї. Продукція Umarex виготовляється на високотехнологічному обладнанні з дотриманням найвищих вимог до якості. Саме цьому виробнику належать права на виробництво пневматичних версій зброї від всесвітньо відомих брендів.
Представлена модель є аналогом ізраїльського бойового пістолета IWI Jericho B калібру 9x19 мм. Як і бойова версія, модель має пластикову рамку та металевий кожух затвора. Дуло сталеве, гладке. Кожух затвора рухливий, ударно спусковий механізм подвійної дії. Джерелом енергії слугує стандартний 12-грамовий балончик із СО2, який встановлюється в повнорозмірний магазин-картридж. Магазин розрахований на 23 сталеві кульки ВВ калібру 4,5 мм. Початкова швидкість польоту кулі 115 м/с. Ручний прапорцевий запобіжник розташований із лівого боку корпусу. Прицільні пристосування представлені нерегульованими мушкою й цілком із нанесеними на них білими мітками. Під дулом розташована планка Вівера для встановлення додаткових аксесуарів. Пістолет призначений для розважальної стрільби, а завдяки чудовій ергономіці підійде і досвідченому, і початківцю стрілку.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Umarex |
| Калібр | 4.5 мм |
| Кількість зарядів | 23 |
| Початкова швидкість | 115 м/сек |
| Тип | Зі стисненим газом СО2 |
| Тип боєприпасів | Кульки BB |
| Тип ствола | Сталевий гладкий |
| Загальні | |
| Вага | 0.548 кг |
| Довжина | 190 мм |
| Додаткові | |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Матеріал прикладу/рукоятки | Пластик |
- Ціна: 2 280 ₴



