
Пневматичний револьвер Umarex Colt Single Action Army 45
4 325 ₴
- Немає в наявності
- Код: 5.8309
+380 (97) 577-46-00
- +380 (44) 332-50-84
- +380 (99) 110-47-80Viber
- +380 (98) 537-29-51WhatsApp, Signal, Telegram
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Пневматичний револьвер COLT SINGLE ACTION ARMY 45.
Легендарний Миротворець, 6-зарядний ВВ, СО2, 120 м/с, 867 г. Повністю металевий, дизайн нікель. У комплекті 6 патронів, які потрібно спорядження кульками ДИАБЛО, функціонально повторює роботу бойового прототипу.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Umarex |
| Довжина ствола | 114 мм |
| Калібр | 4.5 мм |
| Кількість зарядів | 6 |
| Початкова швидкість | 120 м/сек |
| Тип | Зі стисненим газом СО2 |
| Тип боєприпасів | Кульки BB |
| Загальні | |
| Вага | 0.867 кг |
| Довжина | 275 мм |
| Додаткові | |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Матеріал прикладу/рукоятки | Пластик |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 325 ₴



