
Пневматичний пістолет Umarex Walther Mod.CP99
5 390 ₴
- Немає в наявності
- Код: 412.00.00
- +380 (44) 332-50-84
- +380 (99) 110-47-80Viber
- +380 (98) 537-29-51WhatsApp, Signal, Telegram
Пневматичний пістолет WALTHER Mod.CP99 к.4,5мм Diabolo, 110 м/с, чорний, пластикова ручка, балон СО2, 8-мі заряд барабан, 740 г
Пістолет пневматичний WALTHER Mod.CP99 — аналог поліцейського пістолета Walther P99. Пістолет компанії Umarex, CP99 обладнаний піддульною планкою для кріплення додаткових аксесуарів. Висока точність зумовлена нарізним дулом і використанням олив'яних куль. Компактна форма, низька вісь прицілу й ергономічна ручка дає змогу досягти більшого успіху в спортивній стрільбі.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Umarex |
| Довжина ствола | 85 мм |
| Калібр | 4.5 мм |
| Кількість зарядів | 8 |
| Початкова швидкість | 110 м/сек |
| Тип | Зі стисненим газом СО2 |
| Тип боєприпасів | Свинцеві кулі |
| Загальні | |
| Вага | 0.74 кг |
| Довжина | 180 мм |
| Додаткові | |
| Матеріал прикладу/рукоятки | Пластик |
- Ціна: 5 390 ₴


