
Пневматичний пістолет Umarex Beretta Elite 2
2 290 ₴
- Немає в наявності
- Код: 5.8090
- +380 (44) 332-50-84
- +380 (99) 110-47-80Viber
- +380 (98) 537-29-51WhatsApp, Signal, Telegram
Пневматичний пістолет модель Beretta Elite 2 к.4, 5 мм BB, 150 м/с, чорний, балон СО2,19-заряд магазин, 680 г на 1 балоні 130 пострілів
Легкий, зручний і потужний пневматичний пістолет. Схема "рухового дула" забезпечує надійність подавання кульок і мінімізує витік газу під час пострілу за рахунок браку проміжків під час удару дула клапаном. Саме завдяки цьому досягається висока дулова швидкість і велика кількість пострілів з одного балона.
Перед спусковою скобою передбачено місце для встановлення додаткових аксесуарів (ліхтарик, лазерний цілевказівник тощо)
Пістолет обладнаний неавтоматичним запобіжником.
Для встановлення балона накладка колодки висувається "назад". Підтискний гвинт балона видно тільки в цьому положенні. Після того як балон встановлений, гвинт не виглядає з колодки (не заважає підтримувати пістолет знизу, не псує зовнішнього вигляду тощо)
Обойма звільняється натисканням на кнопку, розташовану біля основи спускової скоби.
Матеріал корпусу пістолета — пластик, завдяки чому маса його всього 680 грамів. Дуло сталеве, гладке. Матеріал обойми — метал.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Umarex |
| Довжина ствола | 123 мм |
| Калібр | 4.5 мм |
| Кількість зарядів | 19 |
| Початкова швидкість | 125 м/сек |
| Тип | Зі стисненим газом СО2 |
| Тип боєприпасів | Кульки BB |
| Тип ствола | Сталевий гладкий |
| Загальні | |
| Вага | 0.686 кг |
| Довжина | 215 мм |
| Додаткові | |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал прикладу/рукоятки | Пластик |
- Ціна: 2 290 ₴






