
Пневматичний пістолет Umarex Beretta M84 FS
3 535 ₴
- Немає в наявності
- Код: 5.8181
- +380 (44) 332-50-84
- +380 (99) 110-47-80Viber
- +380 (98) 537-29-51WhatsApp, Signal, Telegram
Пневматичний пістолет Beretta M84 FS повністю металевий із блоубеком до. 4,5 мм ВВ, 110 м/с, 17-зарядний магазин, 644 г.
Umarex Beretta M84 FS — газобаланний пневматичний пістолет, аналог відомої Beretta 84 FS. Виріб виготовлений із металевого сплаву та має вагу, максимально близький до оригіналу. Дуло — металеве, гладке. Для стрільби використовуються 4,5-міліметрові сталеві кульки, які в кількості 17 штук завантажуються в автентичний знімний магазин, де також є і балончик із вуглекислим вугіллям. Відмітна особливість цієї моделі — наявність функції Blowback. Завдяки їй затвор під час стрільби рухається, як у вогнепальних пістолетів, а після стрільби залишається у відкритому стані завдяки спрацьовуванню затворної затримки. Ударно-спусковий механізм — подвійної дії, запобіжник призначений для використання як правшами, так і лівшами.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Umarex |
| Довжина ствола | 90 мм |
| Калібр | 4.5 мм |
| Кількість зарядів | 17 |
| Початкова швидкість | 125 м/сек |
| Тип | Зі стисненим газом СО2 |
| Тип боєприпасів | Кульки BB |
| Тип ствола | Сталевий гладкий |
| Загальні | |
| Вага | 0.644 кг |
| Довжина | 177 мм |
| Додаткові | |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Матеріал прикладу/рукоятки | Пластик |
- Ціна: 3 535 ₴


