Огляд пневматичного пістолета KWC KM43ZD Jericho 941
Пістолет KWC KM43ZD зовні нагадує справжню бойову зброю. Jericho 941 («Єрихон 941») був розроблений і виробляється компанією Israel Military Industries. Модель KWC Jericho 941 являє собою самозарядний пістолет, механізм віддачі якого короткий хід ствола для перезарядки.
Пневматичний пістолет KWC Jericho 941 - пневматичний пістолет з агресивним і бойовим дизайном. Призначений для спортивно-розважальної стрілянини. KWC Jericho 941 за рахунок невисокої ціни отримав високе визнання серед початківців стрільців. KWC Jericho 941 має пластиковий корпус і гладкий сталевий стовбур. Пістолет досить важкий - 0,95 кг Магазин розрахований на 21 кулька ВВ. Джерело енергії пострілу - стандартний баллончик СО2, що розміщується в рукоятці. Прицільні пристосування у KWC KM43ZD нерегульовані.
Особливості пневматичного пістолета KWC Jericho 941: сталевий стовбур, пластиковий корпус, металева затворна рама, не автоматичний запобіжник, ергономічна рукоятка.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KWC |
| Країна виробник | Тайвань |
| Калібр | 4.5 мм |
| Кількість зарядів | 21 |
| Початкова швидкість | 130 м/сек |
| Тип | Зі стисненим газом СО2 |
| Тип боєприпасів | Кульки BB |
| Тип ствола | Сталевий гладкий |
| Загальні | |
| Вага | 0.9 кг |
| Довжина | 205 мм |
| Додаткові | |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Матеріал прикладу/рукоятки | Пластик |
| Запобіжник | Ручний |
- Ціна: 1 690 ₴


