
Пневматичний пістолет KWC KMB15 Beretta M92
4 350 ₴
- Немає в наявності
- Код: KMB15
- +380 (44) 332-50-84
- +380 (99) 110-47-80Viber
- +380 (98) 537-29-51WhatsApp, Signal, Telegram
Огляд пневматичного пістолета KWC KMB15 Beretta M92
Пістолет KWC KMB15 Beretta M92 призначений для спортивно-тренувальної і розважальної стрільби. Це якісна і реалістична пневматична версія знаменитого Beretta 92 - одного з найбільш випускаємих і відомих пістолетів, який на сьогоднішній день знаходиться на озброєнні армії, поліції та спецпідрозділів багатьох країн. Бойовий Beretta 92 був створений в 70-роках минулого століття талановитими зброярами Вітторіо Валле, Джузеппе Мазетті і Бартоломео Беретта. Надійність і безвідмовність пістіолета зробила його знаменитим у всьому світі.
Важкий корпус KWC KMB 15, виконаний з міцного металевого сплаву, створює відчуття утримання в руках справжнього вогнепальної зброї. Ергономічна рукоять з накладками із пластику знижує втому при тривалому використанні зброї і робить стрілянину ще більш комфортною. Гладкий ствол пістолета виконаний з латуні. Енергію пострілу забезпечує стислий СО2, який подається з 12-грамового балона і штовхає кулю по каналу ствола пістолета. При цьому відбувається імітація ходу затвора при пострілі (функція Blowback). У KWC KMB 15 практично відсутній витік газу, одного балона буде досить для здійснення 50 повноцінних пострілів. Ударно-спусковий механізм нерегульований.
Обойма пістолета M92 KWC розрахована на 19 куль. Для пострілу використовуються стандартні ВВ кульки калібру 4,5 мм. Надійний і простий механічний запобіжник буде однаково зручним як для правші, так і для лівші. KWC KMB 15 має нерегульовані прицільні пристосування відкритого типу. Цей якісний і добротний пістолет з хорошими технічними характеристиками припаде до смаку, як новачкам, так і досвідченим стрілкам.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KWC |
| Країна виробник | Тайвань |
| Калібр | 4.5 мм |
| Кількість зарядів | 19 |
| Початкова швидкість | 95 м/сек |
| Тип | Зі стисненим газом СО2 |
| Тип боєприпасів | Кульки BB |
| Тип ствола | Сталевий гладкий |
| Загальні | |
| Вага | 1.309 кг |
| Довжина | 215 мм |
| Додаткові | |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Матеріал прикладу/рукоятки | Пластик |
| Матеріал рамки | Метал |
| Запобіжник | Ручний |
- Ціна: 4 350 ₴


