
Пневматичний пістолет KWC KM55 Uzi Mini
1 850 ₴
- Немає в наявності
- Код: KM55
+380 (97) 577-46-00
- +380 (44) 332-50-84
- +380 (99) 110-47-80Viber
- +380 (98) 537-29-51WhatsApp, Signal, Telegram
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Огляд пневматичного пістолета KWC KM55 Uzi Mini
Пневматичний пістолет-кулемет KWC KM55 - є наближеною до оригіналу версією всім відомого пістолета-кулемета Mini UZI. Для більшої схожості модель частково виконана з металевого сплаву.
Для зручності ведення стрільби пістолет-кулемет забезпечений складним прикладом.
Призначений для спортивно - тренувальної стрілянини.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KWC |
| Країна виробник | Тайвань |
| Калібр | 4.5 мм |
| Кількість зарядів | 39 |
| Початкова швидкість | 120 м/сек |
| Тип | Зі стисненим газом СО2 |
| Тип боєприпасів | Кульки BB |
| Тип ствола | Сталевий гладкий |
| Загальні | |
| Вага | 0.531 кг |
| Довжина | 255 мм |
| Додаткові | |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал прикладу/рукоятки | Пластик |
| Запобіжник | Ручний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 850 ₴



