
Пневматичний пістолет SAS MP-40 Metal
2 290 ₴
- Немає в наявності
- Код: 2370.30.03
- +380 (44) 332-50-84
- +380 (99) 110-47-80Viber
- +380 (98) 537-29-51WhatsApp, Signal, Telegram
Огляд пневматичного пістолета SAS MP-40 Metal
Пістолети SAS стріляють кульками калібру 4,5 мм і призначені суто для спортивно-тренувальних та розважальних цілей. При цьому корпус спеціально обтяжено, щоб надати користувачеві відчуття утримання в руках бойового пістолета. У цих же цілях весь модельний ряд має вигляд реально існуючих бойових пістолетів.
Модель SAS S&W MP-40 – практично точный аналог пістолета "Military and Police" американської компанії Smith & Wesson, який з 2005-го року серійно випускається в Америці і орієнтований в першу чергу на використання в органах правопорядку.
Під ствол SAS S&W MP-40 інтегрована планку Weaver, що дозволяє оснастити модель ліхтарем або цілевказівником
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sas |
| Країна виробник | Тайвань |
| Калібр | 4.5 мм |
| Кількість зарядів | 20 |
| Початкова швидкість | 120 м/сек |
| Тип | Зі стисненим газом СО2 |
| Тип боєприпасів | Кульки BB |
| Тип ствола | Сталевий гладкий |
| Загальні | |
| Вага | 0.71 кг |
| Довжина | 195 мм |
| Додаткові | |
| Матеріал прикладу/рукоятки | Пластик |
| Запобіжник | Ручний |
| Додатково | |
| Комплектація | Паспорт (1), Ключ шестигранний (1), Кульки кал.4,5 -250 шт./пач (1), Заряджувач магазину (1) |
| Прицільні пристосування | цілик і мушка |
| Додаткова інформація | УСМ подвійної дії; Кожух затвора з алюмінієвого сплаву |
- Ціна: 2 290 ₴

