Портмоне
Портмоне призначене для перенесення карток, банкнот і монет.
Портмоне закривається на застібку велкро.
Усередині виріб має відділення під банкноти, чотири відділення під картки та відділення для монет.
Одне з відділень під картки має прозору вставку, яку можна використовувати під світлини.
Розміри у закритому стані (висота, ширина, глибина), мм: 120 х 100 х 10
Вага, г: 50
Матеріал: кордура 1000, 500 ден
Фурнітура: 2М, алфа
Доступні кольори: чорний, койот, олива
Наявність кольорів уточнюйте.
* Колір або відтінок виробу на світлині може відрізнятися від реального.
Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення.
Магазин не несе відповідальності за зміни, внесені виробником.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ТОВ "СТС" |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 50 г |
| Довжина | 120 мм |
| Застібка | Липучка |
| Кількість відділень для кредитних карт | 2 |
| Кількість відділень для купюр | 1 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Кількість прозорих відділень | 1 |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Портмоне/Гаманець для нагрудної кишені |
| Товщина | 10 мм |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 100 мм |
| Гарантійний термін | 36 мес |
| Жорсткість | М'яка |
| Стиль | Casual |
| Форма | Прямокутна |
| Користувацькі характеристики | |
| Матеріал | кордура 1000, 500 ден |
Інформація для замовлення
- Ціна: 170 ₴








