Відгуки про компанію інтернет-магазин "Сержант"
- Олександр О.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Александр Ш.
- Александр Ш.
- Юрій О.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Костянтин Д.
- Виктор О.
- Виктор Х.
Все нормально
Рекомендую - Михайло К.
Шахраї. Після оформлення замовлення мені подзвонили і сказали що є передоплата 200 гр. Тобто я заплачу 200 гр. а мені можуть видати все що завгодно. Схема хороша. Я втрачаю 200 гр. а магазин полюбому в прибутку. Такі відгуки є по цей магазин, я тільки пізно прочитав. Зовсім не рекомендую цей магазин...
- Коментар продавця
З вами розмовляв наш менеджер, пояснив що за умовами нашого магазину посилки з післяплатою відправляються по передоплаті 200 грн. Це прописано в умовах доставки та оплати. Вас це не влаштувало і ви замовлення скасували. Писати після цього такий відгук якось дивно. Не хочете робити передоплату замовляйте в іншому місці. Шахрай тут точно не продавець, а покупець який залишає замовлення в усіх підряд магазинах і потім не забирає посилки.
- Коментар продавця
- Ігор Д.
- Ярослав Р.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Все чудово, дякую)
