Пневматичний пістолет HPP , full metal, к. 4,5 мм ВВ, 130м\з, 15-ти зарядний магазин, блоубэк, 815 р.
Пневматичний пістолет c Blowback системою. Він стріляє кульками калібру 4.5 мм з свинцю або сталі. Для зменшення тертя по сталі на кульки наноситься мастило-метал (це мідь або цинк).
Функція Blowback в пневматичному Umarex HPP забезпечує рух затвора з реалістичною імітацією віддачі. Затвор рухається за рахунок газу в балончику з СО2, цей же балончик є джерелом рушійної сили в пневматичному Umarex HPP. Одного балончика вистачає приблизно на 60 пострілів.
В якості прицільного пристосування на пістолеті використовується мушка і цілик. Є можливість одягнути додаткові гаджети на пістолет, такі як ліхтарик або ЛЦУ (докуповується окремо). Лазерний приціл встановлюється на стандартну напрямну, розташовану на передній частині корпусу під затвором.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Umarex |
| Довжина ствола | 98 мм |
| Калібр | 4.5 мм |
| Кількість зарядів | 15 |
| Початкова швидкість | 130 м/сек |
| Тип | Зі стисненим газом СО2 |
| Тип боєприпасів | Кульки BB |
| Тип ствола | Сталевий гладкий |
| Загальні | |
| Вага | 0.825 кг |
| Довжина | 175 мм |
| Додаткові | |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Матеріал прикладу/рукоятки | Пластик |
- Ціна: 2 595 ₴


