
Пневматичний пістолет Umarex Smith&Wesson Mod. 586
5 895 ₴
- Немає в наявності
- Код: 448.00.04
- +380 (44) 332-50-84
- +380 (99) 110-47-80Viber
- +380 (98) 537-29-51WhatsApp, Signal, Telegram
Пневматичний револьвер Smith&Wesson Mod. 586, 4", к. 4,5 ммDiabolo, 120 м/с, чорн., пластикова ручка, балон СО2, 10-зарядний барабан, 1130 г
Фірму Umarex називають не інакше, як королями точних аналогів. Сьогодні компанія UMAREX® — один із найбільших збройових концернів у Європі. Саме цієї компанії належать права на виробництво пневматичних версій зброї від всесвітньо відомих виробників. Umarex Smith & Wesson 586 4" газобалонна версія преміумкласу, револьвера подвійної дії Smith & Wesson Model 586 із шістьма або сімома пострілами під патрон 357 Magnum. Відносна простота конструкції робить Umarex Smith&Wesson Mod. 586, 4" надійним і простим у використанні, корпус револьвера виготовлений із силуміну, на ручці синтетичні антифрикційні накладки. Дуло сталеве, нарізне. Барабан нерухомий, а як магазин використовується кліп-барабан на 10 олив'яних куль калібру 4,5 мм. Джерелом енергії слугує стандартний 12-грамовий балончик із СО2. Початкова швидкість кулі 120 м/с. Прицільні пристосування регульовані. Для регулювання за вертикаллю застосовується гвинт зверху цілика, горизонтальне регулювання здійснюється за допомогою гвинта з правого боку цілика. Мівчина знімна, за бажання її можна її замінити мушкою іншої ширини. Крім того, можлива заміна прицільної планки на кронштейн-основа для коліматорного прицілу. Стріляти можна самовзводом і з попереднім зводом курка. Для безпеки передбачений автоматичний запобіжник, який блокує спусковий гачок під час заряджання барабана.
Револьвер Umarex Smith&Wesson Mod. 586, 4" є справжньою пневматичною версією легендарного оригіналу та відповідає його вазі, керованості та характеристикам спуску. Вони доступні з 4 "і 6" взаємозамінними дулами.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Umarex |
| Довжина ствола | 140 мм |
| Калібр | 4.5 мм |
| Кількість зарядів | 10 |
| Початкова швидкість | 130 м/сек |
| Тип | Зі стисненим газом СО2 |
| Тип боєприпасів | Кульки BB |
| Тип ствола | Сталевий з нарізами |
| Загальні | |
| Вага | 1.25 кг |
| Довжина | 285 мм |
| Додаткові | |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Матеріал прикладу/рукоятки | Пластик |
- Ціна: 5 895 ₴


