
Пневматичний пістолет Umarex Heckler&Koch HK45
1 890 ₴
- Немає в наявності
- Код: 5.8185
- +380 (44) 332-50-84
- +380 (99) 110-47-80Viber
- +380 (98) 537-29-51WhatsApp, Signal, Telegram
Пневматичний пістолет ckler&Koch HK45 металевий закрив, кал. 4,5 mm ВВ, 125 м/с, 19-nb зарядний магазин, 630 г. на 1 балоні 200 пострілів
Пневматичний пістолет Umarex Heckler & Koch HK45 точна пневматична версія найвідомішої моделі пістолета Heckler & Koch HK45 завдяки використанню якісних матеріалів у його виготовленні німецька компанія Umarex добилася чудового результату, пістолет вийшов зовні та на дотик як бойовий пістолет.
На відміну від оригіналу, його пневматична версія стріляє сталевими кульками калібру 4,5 мм за допомогою балончиків із вуглекислим газом.
Модель вирізняється величезний ресурсом пострілів з одного балончика, приблизно до 200 пострілів можливо зробити з одного 12 грамового балона со2.
Пневматичний пістолет Umarex Heckler & Koch чудовий, економний пістолет з металевим закривом і гарною потужністю пострілу.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Umarex |
| Калібр | 4.5 мм |
| Кількість зарядів | 19 |
| Початкова швидкість | 125 м/сек |
| Тип | Зі стисненим газом СО2 |
| Тип боєприпасів | Кульки BB |
| Тип ствола | Сталевий гладкий |
| Загальні | |
| Вага | 0.63 кг |
| Довжина | 200 мм |
| Додаткові | |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Матеріал прикладу/рукоятки | Пластик |
- Ціна: 1 890 ₴



