
Пневматичний пістолет Umarex Makarov PM Ultra Blowback
2 555 ₴
- Немає в наявності
- Код: 5.8137
- +380 (44) 332-50-84
- +380 (99) 110-47-80Viber
- +380 (98) 537-29-51WhatsApp, Signal, Telegram
Пневматичний пістолет Makarov PM Ultra Blow Back кал. 4,5 mm ВВ, 120 м/с, 18-зарядний магазин, 700 г.
Конструктивно схожий зі зброєю виріб — пневматичний гладкодульний газобалонний пістолет Umarex ПМ Ultra копіює зовнішній вигляд автоматичного вогнепального пістолета "Type 59" — китайської версії широко відомого пістолета Макарова (ПМ), що надійшла у 50-х роках минулого століття на озброєння Народно-вільної армії Китаю. Ця версія від компанії Umarex — єдина з наявних пневматичних версій ПМ, обладнана системою Blowback, що повністю імітує роботу автоматики бойового аналога.
Традиційно якісний виріб фірми Umarex, пістолет виготовлений із металевого сплаву, має повнорозмірний магазин, що діє запобіжник. Джерелом енергії пострілу слугує балон СО" 12 г, місткість магазину — 17 кульок ВВ калібру 4,5 мм. Габаритні розміри аналогічні пістолету ПМ, вага 700 г.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Umarex |
| Калібр | 4.5 мм |
| Кількість зарядів | 18 |
| Початкова швидкість | 120 м/сек |
| Тип | Зі стисненим газом СО2 |
| Тип боєприпасів | Кульки BB |
| Тип ствола | Сталевий гладкий |
| Загальні | |
| Вага | 0.7 кг |
| Довжина | 162 мм |
| Додаткові | |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Матеріал прикладу/рукоятки | Пластик |
- Ціна: 2 555 ₴

