
Пневматичний пістолет Umarex Colt Defender
2 045 ₴
- Немає в наявності
- Код: 5.8310
- +380 (44) 332-50-84
- +380 (99) 110-47-80Viber
- +380 (98) 537-29-51WhatsApp, Signal, Telegram
Пневматичний пістолет Colt Defender кал. 4,5 мм BB,130 м/с, повністю металевий, вбудований магазин на 16 ВВ, 760 г, на 1 балоні 165 пострілів
Umarex Colt Defender — це пневматичний пістолет, що ґрунтується на газобаланній автоматиці, зовні відповідає однойменному Colt Defender. Корпус виготовлений із металевого сплаву, на ручках містяться пластикові рифлені накладки. Вимикачі затвореної затримки, запобіжника та курок є декоративними елементами, закрив також нерухомий. Магазин — малогабаритний, розрахований на 16 сталевих кульок. Балончик розміщений окремо, у ручці. Ударно-спусковий механізм — подвійної дії, стрільба ведеться тільки самозводом, спуск — помірно довгий, плавний. Піддульна планка Пікатінні дає змогу встановлювати додатковий обвіс, наприклад ліхтарик або лазерний цілевказівник.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Umarex |
| Калібр | 4.5 мм |
| Кількість зарядів | 16 |
| Початкова швидкість | 134 м/сек |
| Тип | Зі стисненим газом СО2 |
| Тип боєприпасів | Кульки BB |
| Тип ствола | Сталевий гладкий |
| Загальні | |
| Вага | 0.76 кг |
| Довжина | 177 мм |
| Додаткові | |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Матеріал прикладу/рукоятки | Пластик |
- Ціна: 2 045 ₴


