
Пневматичний пістолет Umarex COLT SAA .45-3,5" custom shop edition
3 540 ₴
- Немає в наявності
- Код: 5.8341
+380 (97) 577-46-00
- +380 (44) 332-50-84
- +380 (99) 110-47-80Viber
- +380 (98) 537-29-51WhatsApp, Signal, Telegram
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Пневматичний револьвер kwc COLT SAA .45-3,5" custom shop edition.
Легендарний Миротворець версія для швидкої стрільби, 6-ти зарядний кульки ВВ, СО2, 105 м/с, 866 гр. 120 пострілів з одного балона. Повністю металевий, дизайн состаринный. В комплекті 6 патронів, які треба споряджати кульками ВВ, функціонально повторює роботу бойового аналогу.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Umarex |
| Довжина ствола | 90 мм |
| Калібр | 4.5 мм |
| Кількість зарядів | 6 |
| Початкова швидкість | 105 м/сек |
| Тип | Зі стисненим газом СО2 |
| Тип боєприпасів | Кульки BB |
| Тип ствола | Сталевий гладкий |
| Загальні | |
| Вага | 0.866 кг |
| Довжина | 226 мм |
| Додаткові | |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Матеріал прикладу/рукоятки | Пластик |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 540 ₴


