
Пневматичний пістолет Umarex Walther P38
4 990 ₴
- Немає в наявності
- Код: 5.8089
- +380 (44) 332-50-84
- +380 (99) 110-47-80Viber
- +380 (98) 537-29-51WhatsApp, Signal, Telegram
Пневматичний пістолет Walther P38 повністю металевий із блоубеком. 4,5 мм ВВ, 120 м/с, 20-зарядний магазин, 731 гр.
Пневматичний пістолет Walther P38 — від добре відомого німецького збройового концерну Umarex є точною пневматичною версією бойового Walther P38. Він не тільки має аналогічний зовнішній вигляд вогнепального пістолета, але й має однакову з ним вагу. Крім цього, встановлений механізм Blowback допомагає імітувати стрільбу схожу з тією, яка відбувається з бойового пістолета. Затвор після натискання на спусковий гачок від'їжджає назад і створює певний ефект відбою. Завдяки такій функції зовні стрільба з пневматики нічим не відрізняється від стрільби з вогнепальної зброї. Можна й не використовувати Blowback, а вручну зведення курка після кожного зробленого пострілу. Приємно, що більшість скопійованих деталей зберігають свою функціональність.
Ствол Walther P38 гладкий, зроблений зі спеціальної збройової сталі. Корпус зброї виготовлений із металевого сплаву, а накладки на колодку — з високоякісного сучасного пластику. Стріляє пістолет P38 сталевими кульками ВВ зі швидкістю 120 м/с. Однією з головних переваг цієї моделі пневматики є її магазин, який вміщує 20 боєприпасів. Джерело енергії для пострілу — балончик зі стисненим СО2. Він розміщений у ручці окремого знімного магазину. Пістолет досить економічний. Одного резервуара зі стисненим вуглекислим газом буде досить для здійснення понад 70 пострілів однакової потужності.
Знімна затвора рама та знімне дуло дають змогу виконувати неповне розбирання зброї, як і в бойового оригіналу. Прицільні пристосування Walther P38 є нерегульованою мушкою та прицільною планкою. Пістолет Walther P38 демонструє гарну купчастість пострілів. Він має високу якість виконання деталей і гарні технічні показники в поєднанні з надійністю й довговічністю. Підійде для тренувальної стрільби тим, хто планує придбати вогнепальну зброю, адже Walther P 38 є повноцінним аналогом бойового пістолета.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Umarex |
| Калібр | 4.5 мм |
| Кількість зарядів | 20 |
| Початкова швидкість | 120 м/сек |
| Тип | Зі стисненим газом СО2 |
| Тип боєприпасів | Кульки BB |
| Тип ствола | Сталевий гладкий |
| Загальні | |
| Вага | 0.731 кг |
| Довжина | 215 мм |
| Додаткові | |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Матеріал прикладу/рукоятки | Пластик |
- Ціна: 4 990 ₴



