
Пневматичний пістолет Umarex Walther CP88 6" Competition nickel
6 485 ₴
- Немає в наявності
- Код: 416.00.08
- +380 (44) 332-50-84
- +380 (99) 110-47-80Viber
- +380 (98) 537-29-51WhatsApp, Signal, Telegram
Пневматичний пістолет WALTHER CP88 6" Compatition nickel
Umarex Walther CP88 6 Competition крім гарного дизайну, примітний добрими технічними характеристиками та високою якістю виконання. Пістолет є пневматичною версією легендарного бойового Walther P88, який вирізнявся високою надійністю і зручністю. За збереження основних особливостей конструкції вогнепального оригіналу Walther CP88 Competition має збільшений на 6 дюймів стовбур, що дає змогу підвищити швидкість пострілу.
Корпус пістолета виготовлений зі спеціального металевого сплаву — силуміну. А на колодці є накладки з міцного пластику чорного кольору. Вони перешкоджають ковзанню та сприяють зручності утримання пістолета. Ствол Walther CP88 Competition зроблений із збройової сталі, всередині він має чіткі нарізи, завдяки яким збільшується точність. Для стрільби використовуються олив'яні кулі калібру 4,5 мм. Швидкість пострілу досягає позначки 120 м/с. Металевий магазин (барабанчик-кліп) вміщує 8 боєприпасів.
Енергію для пострілу дає 12-грамовий балончик зі стисненим вуглекислим газом, який поміщається в колодку зброї. Двоступенева активація резервуара допомагає мінімізувати витік газу. Спочатку балон поміщається в ручку та затягується гвинтом, після чого під час закривання важеля відбувається його проколювання.
Ударно-спусковий механізм Walther CP88 Competition подвійної дії дає змогу стріляти як самовзводом, так і з попереднім зведенням курка. Надійний ручний запобіжник прапорцевого типу є однаково зручним як для правшів, так і для лівшів.
Umarex Walther CP88 Competition обладнаний прицільними пристосуваннями відкритого типу, які представлені фіксованою мушкою й повністю, регульованим за горизонталлю.
Umarex Walther CP88 6 Competition — це потужна, надійна зброя з гарною точністю й купчастістю. Прекрасно підходить як для спортивної, так і для розважальної стрільби.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Umarex |
| Довжина ствола | 150 мм |
| Калібр | 4.5 мм |
| Кількість зарядів | 8 |
| Початкова швидкість | 130 м/сек |
| Тип | Зі стисненим газом СО2 |
| Тип боєприпасів | Свинцеві кулі |
| Тип ствола | Сталевий з нарізами |
| Загальні | |
| Вага | 1.135 кг |
| Довжина | 228 мм |
| Додаткові | |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Матеріал прикладу/рукоятки | Пластик |
- Ціна: 6 485 ₴


