
Пневматичний пістолет Umarex Beretta APX
3 150 ₴
- Немає в наявності
- Код: 5.8327
- +380 (44) 332-50-84
- +380 (99) 110-47-80Viber
- +380 (98) 537-29-51WhatsApp, Signal, Telegram
Пневматичний пістолет Beretta APX, 4,5 мм ВВ, 120 м/с, металевий закрив з блоу-бек, балон СО2,19-заряд магазин, 666 гр. на 1 балоні 150 пострілів
Газобалонна модель пневматичного пістолета BERETTA APX FDE точно повторює свій прототип бойового пістолета як зовні, так і за своєю вагою. Крім прекрасних балістичних характеристик, пістолет обладнується системою blowback — ефективним відбою під час стрільби, який дасть змогу цій моделі автентично передавати відчуття від пострілів у умовах застосування справжньої зброї. Пістолет виготовлений із використанням новітніх технологій виробництва зброї. Корпус і ручка — пластикові, затвор — металевий, дуло латуне, гладке. Джерелом енергії слугують балончик CO2, початкова швидкість кулі 120 м/с. З однією заправкою можна зробити до 150 пострілів. Магазин розрахований на 19 сталевих кульок (ВВ). Також під дулом є планка для встановлення додаткових аксесуарів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Umarex |
| Довжина ствола | 106 мм |
| Калібр | 4.5 мм |
| Кількість зарядів | 19 |
| Початкова швидкість | 120 м/сек |
| Тип | Зі стисненим газом СО2 |
| Тип боєприпасів | Кульки BB |
| Тип ствола | Сталевий гладкий |
| Загальні | |
| Вага | 0.666 кг |
| Довжина | 190 мм |
| Додаткові | |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Матеріал прикладу/рукоятки | Пластик |
- Ціна: 3 150 ₴




