
Пневматичний пістолет Umarex Beretta 92 FS
6 095 ₴
- Немає в наявності
- Код: 419.00.17 new
- +380 (44) 332-50-84
- +380 (99) 110-47-80Viber
- +380 (98) 537-29-51WhatsApp, Signal, Telegram
Пневматичний пістолет BERETTA 92 FS полірований хром, к.4,5 ммDiabolo, 120 м/с, балон СО2, 8-мі заряд барабан, 1260г
Пневматична версія легендарного пістолета Beretta M 92 FS.
Матеріал корпусу — силумін. Матеріал колодки — пластик.
У пістолеті використовуються металеві магазини револьверного типу — барабани-кліпи на 8 куль (у комплекті їх два). Стрільба ведеться тільки свинцевими кулями.
Ударно-спусковий механізм подвійної дії дає змогу стріляти самозводом і з попереднім зведенням курка. Спуск із запобіганням, характер спуску м'який і рівний, але довгий. Зусилля спуску в режимі самозведення приблизно 7 кг, з попереднім зведенням — 2,5 кг.
Прицільні пристосування сприяють точному прицілюванню. Ведмедик нерухомий, цілик регулюється по горизонталі.
Пістолет характеризується гарною точністю й щільністю.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Umarex |
| Довжина ствола | 115 мм |
| Калібр | 4.5 мм |
| Кількість зарядів | 8 |
| Початкова швидкість | 120 м/сек |
| Тип | Зі стисненим газом СО2 |
| Тип боєприпасів | Свинцеві кулі |
| Тип ствола | Сталевий з нарізами |
| Загальні | |
| Вага | 1.26 кг |
| Довжина | 210 мм |
| Додаткові | |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Матеріал прикладу/рукоятки | Пластик |
- Ціна: 6 095 ₴



