
Пневматичний пістолет Umarex UX SA 10
3 735 ₴
- Немає в наявності
- Код: 5.8328 new
- +380 (44) 332-50-84
- +380 (99) 110-47-80Viber
- +380 (98) 537-29-51WhatsApp, Signal, Telegram
Пневматичний пістолет UX SA 10, к. 4,5 мм кулі Diabolo або ВВ, 130м\з, 8-ми зарядний магазин, блоубэк, 924 р. на 1 балоні 60 пострілів
Пневматичний пістолет Umarex UX SA 10 входить в окрему лінійку пістолетів німецької компанії Umarex - серію UX.
На наш погляд даний пістолет зовні нагадує гібрид пістолетів Glock і Heckler & Koch - взяли найкраще і вийшов UX SA 10.
Масивний, дуже потужний пістолет з ергономічною рукояттю і планкою пікатіні під стовбуром і додатковим запобіжником на спусковому гачку.
Дуже гарний дизайн з золотим стовбуром і патронником, компанія Umarex відмінно постаралася з дизайном і технічними характеристиками, пістолет дуже виділяється своїм шармом серед конкурентів.
Головна особливість пістолета UX SA 10 підвищена потужність, незважаючи на систему блоубек. З такою потужністю пістолет може вистрілити всього 60 пострілів, але потужність того варто. А відмінною, конструктивною особливістю цього пістолета, яка урізноманітнює стрілянину, є можливість використання при стрільбі як сталевих кульок так і свинцевих куль.
В магазин вбудовані 4 барабанчика по 8 куль кожен, дуже хороше рішення в плані швидкої перезарядки.
Пневматичний пістолет Umarex UX SA 10 відмінна версія з системою Blow-Back.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Umarex |
| Довжина ствола | 140 мм |
| Калібр | 4.5 мм |
| Кількість зарядів | 8 |
| Початкова швидкість | 130 м/сек |
| Тип | Зі стисненим газом СО2 |
| Тип боєприпасів | Кульки BB, Свинцеві кулі |
| Тип ствола | Сталевий гладкий |
| Загальні | |
| Вага | 0.924 кг |
| Довжина | 230 мм |
| Додаткові | |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Матеріал прикладу/рукоятки | Пластик |
- Ціна: 3 735 ₴




