
Пневматичний пістолет Snow Peak AirGun SPA S3
1 290 ₴
- Немає в наявності
- Код: SPA_S3
- +380 (44) 332-50-84
- +380 (99) 110-47-80Viber
- +380 (98) 537-29-51WhatsApp, Signal, Telegram
Огляд пневматичного пістолета Snow Peak AirGun SPA S3
Пневматичний пружинно-поршневий пістолет SPA S-3 виробництва Snow Peak Airgun — китайського бренда, що спеціалізується на випуску патронів і зброї для використання з цивільною метою. Розумні ціни в поєднанні з гідною якістю допомогли цій компанії вийти за межі Китаю та закріпити позиції на світовому ринку.
Однозарядний пістолет SPA S-3 має пластиковий корпус і ручка. Дуло сталеве, нарізне. Зводиться за допомогою перелому дула. Для стрільби використовуються олив'яні кулі калібру 4,5 мм. Початкова швидкість кулі 100 м/с
Прицільні пристосування: регульована за висотою та горизонталлю прицільна планка з фібреоптичними нитками та мушка. Пістолет чудово підійде для стрільби по мішенях на відпочинку з друзями та навчання початкових навичок стрільби.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Umarex |
| Країна виробник | Китай |
| Калібр | 4.5 мм |
| Кількість зарядів | 1 |
| Початкова швидкість | 160 м/сек |
| Тип | Пружинно-поршневої |
| Тип боєприпасів | Свинцеві кулі |
| Тип ствола | Сталевий з нарізами |
| Загальні | |
| Вага | 1.2 кг |
| Довжина | 325 мм |
| Додаткові | |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал прикладу/рукоятки | Пластик |
| Прицільні пристосування | Фібероптичні нитки, Регульована прицільна планка з мушкою |
- Ціна: 1 290 ₴




