
Пневматичний пістолет KWC KM44 Пістолет Макарова
1 950 ₴
- Немає в наявності
- Код: KM44
- +380 (44) 332-50-84
- +380 (99) 110-47-80Viber
- +380 (98) 537-29-51WhatsApp, Signal, Telegram
Огляд пневматичного пістолета PM KWC KM44
Пістолет Макарова - найпопулярніший і найвідоміший у світі серед вітчизняних пістолетів. Тому, маючи його пневматичний варіант, багато хто хотів би мати достовірну версію пістолета. Даному критерію чітко відповідає модель Makarov KWC KM4, тому що у неї велика подібність з прототипом.
У пневматичної версії пістолета Макарова від KWC корпус зроблений з алюмінієвого сплаву, конструкція механізму містить сталеві деталі, маса моделі - 700 г, це практично відповідає прототипу. Звичайно, деталі зовнішнього оформлення та габарити теж відповідають вогнепальному ПМ.
У повнорозмірній обоймі містяться одночасно магазин для кульок і балончик з клапанним механізмом, а підтискний гвинт збільшує реалізм при використанні пістолета Makarov KWC KM 44. Засувка магазину знаходиться там же і працює таким же чином, як у вогнепального ПМ.
За функціональністю та формою запобіжник аналогічний до такого у оригіналу. Внизу ручки є антабка для прикріплення ремінця. У комплект пістолета входить 6-гранний ключ, призначений для закрутки підтискного гвинта.
Пістолет Макаров KWC PM є бюджетним варіантом пневматичного пістолета, затвор у нього не рухається. Ця модель монолітна, точніше, вона складається з 2-х закріплених гвинтами половин. Конструкція ударно-спускового механізму цієї моделі не дає стріляти з попереднього взводу. Цей пістолет працює лише в режимі самовзводу – для кожного наступного пострілу потрібно лише натиснути на спусковий гачок. Завдяки цьому пістолет має гарну скорострільність.
Одного балончика для пістолета Макаров КВС вистачить на 120 пострілів. У магазині вміщуються 18 сталевих кульок, тому 1 балон може спустошити 4-6 обойм. Початкова швидкість вильоту кулі 130 м/сек, це стандартне значення для пневматичних газобалонних пістолетів.
Незважаючи на схожість з прототипом і непогані характеристики, Makarov KWC KM 44 має досить доступну ціну, тому пістолет може стати гідною зброєю в арсеналі і початківця, і "бувалий" стрілка.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KWC |
| Країна виробник | Тайвань |
| Довжина ствола | 101 мм |
| Калібр | 4.5 мм |
| Кількість зарядів | 18 |
| Початкова швидкість | 130 м/сек |
| Тип | Зі стисненим газом СО2 |
| Тип боєприпасів | Кульки BB |
| Загальні | |
| Вага | 0.73 кг |
| Довжина | 169 мм |
| Додаткові | |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Матеріал прикладу/рукоятки | Пластик |
| Запобіжник | Ручний |
- Ціна: 1 950 ₴




