
Пневматичний пістолет KWC KM46 (Taurus PT 24/7)
1 850 ₴
- Немає в наявності
- Код: KM46
- +380 (44) 332-50-84
- +380 (99) 110-47-80Viber
- +380 (98) 537-29-51WhatsApp, Signal, Telegram
Огляд пневматичного пістолета KWC KM46 (Taurus PT 24/7)
Відмінний недорогий пневматичний пістолет від компанії KWC. Є пневматичною версією бразильського Taurus 24/7. Корпус, затворна рама і рукоятка виконані з пластика, магазин з металу. Має хорошу кучність стрільби, початкова швидкість польоту кульки ВВ - 120 м/с, магазин розрахований на 21 куль ВВ. У комплекті пристрій для швидкої зарядки кульок, шестигранник, 250 сталевих куль ВВ.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KWC |
| Країна виробник | Тайвань |
| Калібр | 4.5 мм |
| Кількість зарядів | 19 |
| Початкова швидкість | 130 м/сек |
| Тип | Зі стисненим газом СО2 |
| Тип боєприпасів | Кульки BB |
| Тип ствола | Сталевий гладкий |
| Загальні | |
| Вага | 0.72 кг |
| Довжина | 180 мм |
| Додаткові | |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал прикладу/рукоятки | Пластик |
| Запобіжник | Ручний |
- Ціна: 1 850 ₴


