
Пневматичний пістолет KWC KM47 (Sig Sauer Pro 2022)
1 850 ₴
- Немає в наявності
- Код: KM47
- +380 (44) 332-50-84
- +380 (99) 110-47-80Viber
- +380 (98) 537-29-51WhatsApp, Signal, Telegram
Огляд пневматичного пістолета KWC KM47 (Sig Sauer Pro 2022)
Пневматичний пістолет KWC-KM47 Sig Sauer 2 022 - відмінне бюджетне рішення на ринку пістолетної пневматики. KWC KM47 є точним аналогом вогнепального KWC Sig Sauer SP 2022. Призначений для спортивно-розважальної стрільби.
KWC Sig Sauer 2022 виготовлений з високоякісного пластику. Ствол сталевий, гладкий. Джерелом енергії пострілу є стандартний 12-грамовий балончик СО2, що розміщується в рукоятці KWC Sig Sauer 2022. Магазин даного пістолета дуже місткий - до 23 обміднений сталевих кульок ВВ калібру 4,5 мм. Запобіжник не автоматичний. KWC Sig Sauer 2022 має нерегульовані прицільні пристосування.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KWC |
| Країна виробник | Тайвань |
| Калібр | 4.5 мм |
| Кількість зарядів | 23 |
| Початкова швидкість | 130 м/сек |
| Тип | Зі стисненим газом СО2 |
| Тип боєприпасів | Кульки BB |
| Тип ствола | Сталевий гладкий |
| Загальні | |
| Вага | 0.6 кг |
| Довжина | 190 мм |
| Додаткові | |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал прикладу/рукоятки | Пластик |
| Матеріал рамки | Пластик |
| Запобіжник | Ручний |
- Ціна: 1 850 ₴


