Огляд пневматичного пістолета KWC KM48D
Пневматичний пістолет KWC KM48D є аналогом легендарної вогнепальної зброї марки "Military and Police" від компанії Smith&Wesson, яка використовувалася американською армією та спецслужбами. Представлена модель пневматики має нерухому затвору раму та корпус, зроблений із міцного ударостійкого пластику з металевим закривом. Пістолет KWC KM48D зручно лягає в руку, а довга ручка робити утримання зброї ще комфортнішою, підвищуючи у такий спосіб якість стрільби. Прицільна планка та мушка у KM48D нерегульовані.
KWC KM48D прекрасно підходить для розважальної стрільби по мішенях на відстані приблизно десять метрів, а також є гарним варіантом для тренувальної стрільби. Перевагою цієї моделі KWC є її гладке латунне дуло, що зменшує кількість його чисток. Стріляє пістолет стандартними сталевими кульками калібру 4,5 мм. Місткий магазин розрахований на 19 боєприпасів. Енергію пострілу забезпечують балони зі стисненим вуглекислим газом, які поміщаються в колодку пістолета. Одного 12-грамового балона буде досить для здійснення 50-60 пострілів однакової потужності. Ударно-спусковий механізм у KWC KM48D не регульований. Прицільні пристосування відкритого типу представлені фіксованою прицільною планкою й мушкою. Надійний механічний запобіжник захищає від випадкового пострілу, підвищуючи в такий спосіб безпеку зброї.
KWC KM48D — порівняно недороге та якісна зброя з гарними технічними характеристиками, чудовою щільністю і прекрасною точністю й потужністю, яка, до того ж, має зручну обойму та вирізняється простотою зміни балонів із СО2.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KWC |
| Країна виробник | Тайвань |
| Калібр | 4.5 мм |
| Кількість зарядів | 19 |
| Початкова швидкість | 130 м/сек |
| Тип | Зі стисненим газом СО2 |
| Тип боєприпасів | Кульки BB |
| Тип ствола | Сталевий гладкий |
| Загальні | |
| Вага | 0.7 кг |
| Довжина | 190 мм |
| Додаткові | |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал прикладу/рукоятки | Пластик |
| Матеріал рамки | Метал |
| Запобіжник | Ручний |
- Ціна: 2 250 ₴




