
Пневматичний пістолет KWC KM40(D) Colt 1911
2 690 ₴
- Немає в наявності
- Код: KM40D
- +380 (44) 332-50-84
- +380 (99) 110-47-80Viber
- +380 (98) 537-29-51WhatsApp, Signal, Telegram
Огляд пневматичного пістолета KWC KM40(D) Colt 1911
KWC KM-40 (D) - це пневматична версія кал.4,5мм. легендарного пістолета Colt 1911 виконана з металевого сплаву. Призначений для спортивно - тренувальної стрільби.
Початкова швидкість вильоту кулі - 130м / с. Стріляє сталевими кульками ВВ кал. 4,5мм., Енергію для пострілу виробляє пістолетний стандартний балончик СО2, 12г. Додатково в комплекті є пристрій для зручної і швидкої зарядки магазину (обойми) пістолета.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KWC |
| Країна виробник | Тайвань |
| Калібр | 4.5 мм |
| Кількість зарядів | 21 |
| Початкова швидкість | 130 м/сек |
| Тип | Зі стисненим газом СО2 |
| Тип боєприпасів | Кульки BB |
| Тип ствола | Сталевий гладкий |
| Загальні | |
| Вага | 0.95 кг |
| Довжина | 220 мм |
| Додаткові | |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Матеріал прикладу/рукоятки | Пластик |
| Матеріал рамки | Метал |
| Запобіжник | Ручний |
- Ціна: 2 690 ₴

