
Пневматичний пістолет KWC KMB44 Makarov Blowback
3 750 ₴
- Немає в наявності
- Код: KMB44
- +380 (44) 332-50-84
- +380 (99) 110-47-80Viber
- +380 (98) 537-29-51WhatsApp, Signal, Telegram
Огляд пневматичного пістолета KWC KMB44 Makarov Blowback
Пневматичний пістолет KWC KMB44 - недорогий, але якісний представник газобалонної пневматики від компанії KWC. Модель стала дуже популярною в нашій країні, не в останню чергу за те, що за своїм зовнішнім виглядом і масогабаритні характеристикам є веврсіей вогнепальної пістолета Макарова калібру 9 мм.
Пістолет має хороші показники в швидкості польоту кулі, а також точності і кучності стрільби.
KMB44 оснащений системою Blowback, затвор і важіль затримки затвора в цій моделі рухливі. Завдяки системі Blowback цю модель одинарної дії потрібно буде зводити тільки при першому пострілі, при подальшій стрілянині затвор, що відкидається назад, буде зводити курок автоматично. Після закінчення стрільби, коли отстрелян останній кульку в обоймі, спрацьовує функція постановки на затворну затримку. По-перше, це дає стрілку можливість відразу побачити, що магазин спорожнів, а, по-друге, після заміни магазину і натискання на важіль затримки затвора, затвор повертається в переднє положення, автоматично надіславши в ствол кульку.
Використовувані в конструкції матеріали і якість виготовлення залишають гарне враження. Зусилля на спусковий гачок подається невелике, стрілок може контролювати момент пострілу.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KWC |
| Країна виробник | Тайвань |
| Калібр | 4.5 мм |
| Кількість зарядів | 15 |
| Початкова швидкість | 100 м/сек |
| Тип | Зі стисненим газом СО2 |
| Тип боєприпасів | Кульки BB |
| Тип ствола | Сталевий гладкий |
| Загальні | |
| Вага | 0.737 кг |
| Довжина | 160 мм |
| Додаткові | |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Матеріал прикладу/рукоятки | Пластик |
| Запобіжник | Ручний |
- Ціна: 3 750 ₴



