Огляд пневматичного пістолета KWC KMB07 Uzi
Пневматичний пістолет-кулемет Узі KWC KMB07 є досить точною версією легендарного ізраїльського пістолета-кулемета UZI. Для більшої схожості з оригіналом модель KWC KMB-07 оснащений системою Blow-Back: при пострілі відбувається рух затвора, що імітує стрілянину з бойової зброї. Більшість деталей металеві. Модель досить важка, вага становить понад 2-ух кілограм.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KWC |
| Країна виробник | Тайвань |
| Калібр | 4.5 мм |
| Кількість зарядів | 24 |
| Початкова швидкість | 100 м/сек |
| Тип | Зі стисненим газом СО2 |
| Тип боєприпасів | Кульки BB |
| Тип ствола | Сталевий гладкий |
| Загальні | |
| Вага | 2.2 кг |
| Довжина | 355 мм |
| Додаткові | |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Запобіжник | Ручний |
- Ціна: 3 890 ₴




