
Пневматичний пістолет SAS Mauser M712 Blowback
3 950 ₴
- Немає в наявності
- Код: 2370.14.37
- +380 (44) 332-50-84
- +380 (99) 110-47-80Viber
- +380 (98) 537-29-51WhatsApp, Signal, Telegram
Огляд пневматичного пістолета SAS Mauser M712 Blowback
Пістолети SAS стріляють кульками калібру 4,5 мм і призначені суто для спортивно-тренувальних та розважальних цілей. При цьому корпус спеціально обтяжать, щоб надати користувачеві відчуття утримання в руках бойового пістолета. У цих же цілях весь модельний ряд має вигляд реально існуючих бойових пістолетів.
Пістолети серії Blowback, так само, як і звичайні газобалонні пневматичні пістолети, працюють за принципом вилучення порції газу СО2 в момент пострілу, яка штовхає кульку з каналом ствола пістолета. Але при цьому конструкція передбачає імітацію ходу затвора (!) при пострілі. У поєднанні з металевим корпусом, відчутною вагою і зовнішнім виглядом реально існуючого бойової зброї, при утриманні створюється відчуття стрільби не з пневматики, а з вогнепальної зброї.
SAS Mauser M712 Blowback - пневматичний аналог моделі 712 Маузера C96, в якій збережено особливості бойового пістолета: відокремлений коробчатий магазин і перекладач режимів вогню (можливість стріляти чергами). Сам пістолет виконаний повністю з металу з точною опрацюванням усіх деталей, а так само має функцію "блоубэк" (імітація віддачі)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sas |
| Країна виробник | Тайвань |
| Калібр | 4.5 мм |
| Кількість зарядів | 18 |
| Початкова швидкість | 100 м/сек |
| Тип | Зі стисненим газом СО2 |
| Тип боєприпасів | Кульки BB |
| Тип ствола | Сталевий гладкий |
| Загальні | |
| Вага | 1.4 кг |
| Довжина | 296 мм |
| Додаткові | |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Матеріал прикладу/рукоятки | Пластик |
| Додатково | |
| Комплектація | Паспорт (1), гайка (1), Кульки кал.4,5 -250 шт./пач. (1), Ключ шестигранний (1) |
| Прицільні пристосування | цілик і мушка |
- Ціна: 3 950 ₴



