
Пневматичний пістолет SAS Makarov SE калібр 4.5 мм
1 690 ₴
- Немає в наявності
- Код: 2370.28.62
+380 (97) 577-46-00
- +380 (44) 332-50-84
- +380 (99) 110-47-80Viber
- +380 (98) 537-29-51WhatsApp, Signal, Telegram
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Пневматичний пістолет ПМ Макарів SAS Makarov SE, корпус – пластик.
Пістолети пневматичні SAS стріляють кульками калібру 4,5 мм за допомогою балона газу СО2 і призначені для спортивно-тренувальних та розважальних цілей. При цьому корпус спеціально обтяжений, щоб надати користувачеві відчуття утримання у руках бойового пістолета. З цією ж метою весь модельний ряд має зовнішній вигляд існуючих бойових пістолетів.
Модель SAS Makarov має зовнішній вигляд легендарного радянського пістолета Макарова, який з 1951 року стояв на озброєнні армії та правоохоронних органів.
Модель пневматичного пістолета SAS Makarov SE виконана з ударостійкого пластику, за рахунок чого вдалося знизити його вагу до 395 грамів. Завдяки такому рішенню, дана модель буде оптимальним вибором для стрільців-початківців, які не мають досвіду поводження зі зброєю.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sas |
| Країна виробник | Тайвань |
| Калібр | 4.5 мм |
| Кількість зарядів | 17 |
| Початкова швидкість | 130 м/сек |
| Тип | Зі стисненим газом СО2 |
| Тип боєприпасів | Кульки BB |
| Тип ствола | Сталевий гладкий |
| Загальні | |
| Вага | 0.395 кг |
| Довжина | 160 мм |
| Додаткові | |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал прикладу/рукоятки | Пластик |
| Запобіжник | Ручний |
| Додатково | |
| Прицільні пристосування | цілик і мушка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 690 ₴



