
Пневматичний пістолет SAS Taurus 24/7 Metal
2 290 ₴
- Немає в наявності
- Код: 2370.30.02
- +380 (44) 332-50-84
- +380 (99) 110-47-80Viber
- +380 (98) 537-29-51WhatsApp, Signal, Telegram
Огляд пневматичного пістолета SAS Taurus 24/7 Metal
Пістолети SAS стріляють кульками калібру 4,5 мм і призначені суто для спортивно-тренувальних та розважальних цілей. При цьому корпус спеціально обтяжать, щоб надати користувачеві відчуття утримання в руках бойового пістолета. У цих же цілях весь модельний ряд має вигляд реально існуючих бойових пістолетів.
Серія пістолетів Taurus 24/7 представлена бразильською компанією Taurus в 2004 році. Пістолети серії 24/7 розроблялися як для застосування в якості поліцейського зброї, так і для самооборони. Назва пістолета 24/7 означало, що він призначений для носіння 24 години в добу 7 днів в тиждень. Існувало три масогабаритних варіанти виконання пістолета 24/7 першого покоління, що відрізняються загальними розмірами і довжиною ствола. Затворна рама пістолета виготовлялася з воронованої сталі, з нержавіючої сталі, а також могла мати титанове покриття. У передній частині полімерної рамки була передбачена планка Пікатінні для кріплення тактичних ліхтарів і лазерних цілевказівників.
Пістолети серії 24/7 були прийняті на озброєння бразильської поліцією, активно експортувалися, головним чином в США. На зміну першому поколінню Taurus 24/7 в 2010 році прийшло друге покоління серії (Gen 2).
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sas |
| Країна виробник | Тайвань |
| Калібр | 4.5 мм |
| Кількість зарядів | 21 |
| Початкова швидкість | 120 м/сек |
| Тип | Зі стисненим газом СО2 |
| Тип боєприпасів | Кульки BB |
| Тип ствола | Сталевий гладкий |
| Загальні | |
| Вага | 0.755 кг |
| Довжина | 190 мм |
| Додаткові | |
| Матеріал прикладу/рукоятки | Пластик |
| Запобіжник | Ручний |
| Додатково | |
| Комплектація | Паспорт (1), Ключ шестигранний (1), Кульки кал.4,5 -250 шт./пач (1), Заряджувач магазину (1) |
| Прицільні пристосування | цілик і мушка |
| Додаткова інформація | УСМ подвійної дії; Кожух затвора з алюмінієвого сплаву |
- Ціна: 2 290 ₴

