
Пневматичний пістолет SAS M1911 Pellet
1 850 ₴
- Немає в наявності
- Код: 2370.32.09
- +380 (44) 332-50-84
- +380 (99) 110-47-80Viber
- +380 (98) 537-29-51WhatsApp, Signal, Telegram
Огляд пневматичного пістолета SAS M1911 Pellet
Пістолети SAS стріляють кульками калібру 4,5 мм і призначені суто для спортивно-тренувальних і розважальних цілей. При цьому корпус спеціально обтяжують, щоб надати користувачеві відчуття утримання в руках бойового пістолета. У цих же цілях весь модельний ряд має зовнішній вигляд реально існуючих бойових пістолетів.
Пневматичний пістолет Mac 11 від компанії SAS є аналогом відомого автоматичного пістолета-кулемета MAC 11 розробленого американським інженером-конструктором Гордоном Інгремом ще на початку 1970-х років в США. Пістолет-кулемет створювався для прихованого носіння і застосування в ближньому бою.
Пневматична версія відмінно підійде для розважальної стрільби, а також удосконалення навичок поводження зі зброєю. Корпус виготовлений із пластику й металевими елементами - це дозволяє погіршити модель і максимально наблизити до бойового прототипу. Принцип дії пістолета грунтується на використанні 12 грамового балона зі стисненим газом, розташованим в магазині пістолета. Закачаного обсягу СО2 досить для здійснення 50-60 ефективних пострілів.
Початкова швидкість SAS МАС 11 - 120 м / с. Загальна довжина пістолета становить 255 мм, крім того є ручний запобіжник.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sas |
| Країна виробник | Тайвань |
| Калібр | 4.5 мм |
| Кількість зарядів | 39 |
| Початкова швидкість | 120 м/сек |
| Тип | Зі стисненим газом СО2 |
| Тип боєприпасів | Кульки BB |
| Тип ствола | Сталевий гладкий |
| Загальні | |
| Вага | 0.53 кг |
| Довжина | 250 мм |
| Додаткові | |
| Матеріал прикладу/рукоятки | Пластик, Метал |
| Запобіжник | Ручний |
| Додатково | |
| Прицільні пристосування | цілик і мушка |
- Ціна: 1 850 ₴
