
Брелок-сувенір ПАТРОН Люгер/Парабелум 9х19
235 ₴
- Готово до відправки
- Код: 14-2-00
+380 (97) 577-46-00
- +380 (44) 332-50-84
- +380 (99) 110-47-80Viber
- +380 (98) 537-29-51WhatsApp, Signal, Telegram
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Брелок для ключів у вигляді сувенірного патрона 9х19мм Люгер/Парабелум - практичний і оригінальний сувенір, який стане відмінним подарунком для кожного чоловіка на будь-яке свято і просто так, без приводу.
Брелок виготовлений з оригінального макета масо-габаритний ММГ самого популярного у світі пістолетного патрона 9х19мм (Люгер, Парабелум і т. д.)
Зроблено в Україні !
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Оригінал |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Латунь |
| Стать | Унісекс |
| Колір | Жовтий |
| Форма | Овальна |
| Довжина | 19 мм |
| Ширина | 9 мм |
| Товщина | 9 мм |
| Вага | 0.15 г |
| Стан | Новий |
| Вид брелока | Універсальний |
| Покриття | Без покриття |
Інформація для замовлення
- Ціна: 235 ₴

